Aranżacja łazienki. Poznaj trendy 2016!

aranżacja łazienki

fot. Huffington Post

Zamierzasz wprowadzić powiew świeżości do swojej łazienki? Poznaj już teraz nowe trendy w ich aranżacji. Spraw, aby łazienka zamieniła się w pokój do relaksu. Kilka ciekawych dodatków i spełnisz swoje marzenie.

Szczegółowe badania pokazują jasno, że odpowiednia aranżacja łazienki może mieć wpływ na nastrój człowieka. Warto zadać sobie jednak pytanie – czym jest odpowiednia aranżacja? Mają na nią wpływ otaczające kolory i kształty. Na stronie internetowej urzadzamy.pl możemy przeczytać, że łazienka powinna stać się wyjątkowym miejscem w mieszkaniu.

Aranżacja łazienki

To właśnie dlatego powinieneś zadbać o każdy szczegół mający wpływ na jakość ogółu. Łazienka ma być przecież docelowo miejscem relaksu, gdzie odetchniesz po ciężkim dniu pracy.

– Łazienka awansowała w hierarchii ważności pomieszczeń w naszych domach. Szukamy rozwiązań w przestrzeni, aby ją powiększyć, urządzić nie tylko wielofunkcyjnie, ale także z rozmachem. Coraz popularniejszym pomysłem jest zaplanowanie łazienki w sąsiedztwie… łóżka! Kiedyś takie rozwiązanie kojarzyło się z luksusem, ale dzisiaj wanna wolnostojąca lub kabina prysznicowa typu „walk in” to zyskujący na popularności wnętrzarski trend – czytamy na stronie internetowej urzadzamy.pl.

Obecnie w modzie jest na pewno jasna kolorystyka. Do tego naturalne materiały oraz spora przestrzeń pozwoli nawiązać do najlepszego hotelu SPA. – Im mniej tym lepiej – radzą specjaliści. Tym samym warto zastanowić się nad minimalistycznym podejściem. Lepiej będzie zainwestować w nowoczesna baterię łazienkową charakteryzującą się ciekawym kształtem.

źródło: urzadzamy.pl

Aranżacja łazienki. Poznaj trendy 2016!
5 (100%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46