Aranżacje – Beż idealny do sypialni

wystrój sypialni w beżach

Beż w sypialni może być piękny jednak bez dodatków cały wystrój może okazać się nudny i bez wyrazu. Beż to kolor należący do palety barw pastelowych. Jest jasnym kolorem z domieszką bieli. W aranżacjach spotykamy różne odcienie tego koloru. Może być z domieszką szarości ale także taką wpadającą w odcienie brązu.

Wystrój sypialni: beż to jest to

Kolor beżowy w aranżacji sypialni może pojawić się na ścianach lub suficie. Warto zadbać o to aby beż na suficie był o dwa tony jaśniejszy niż na powierzchniach ścian. To sprawi, że wnętrze wyda się wyższe. W odcieniach beżu mogą być także meble oraz narzuta, poduszki. Kolor jest spokojny dlatego też wymaga ożywienie go dodatkami.

Beżowy wystrój sypialni

Aranżacja sypialni w beżach może być monotonna i bez wyrazu. Nawet sypialnia potrzebuje odrobinę szaleństwa. Dlatego też warto przełamać beż np. bielą lub zielenią. Taki wystrój będzie bardzo przyjemną paletą barw natury. W nowoczesnych aranżacjach możemy zdecydować się na intensywne akcenty np. granatowe lub czerwone. Beż w sypialni z pewnością pozwoli stworzyć miłe i przyjemne wnętrze.

Aranżacje – Beż idealny do sypialni
4 (80%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46