Wyposażenie domu: Dobry odkurzacz – jaki wybrać

 

dywan-salonUsuwanie kurzu na sucho nie likwiduje brudu i plam na dywanie i tapicerce kanapy-potrzebny jest wtedy odkurzacz z dodatkową funkcją- piorącą. Tradycyjny odkurzacz nie poradzi sobie też sporymi odpadami. Jeśli w domu jest duża ilość dywanów i podłóg pokrytych wykładzinami dywanowymi oraz sofy i krzesła pokryte tkaninami- koniecznie należy zainwestować w taki odkurzacz. Na rynku znajdziemy odkurzacze, które łączą 2 funkcje: tradycyjnego odkurzacza oraz mają wspomagające działanie piorące. Za jego pomocą można efektywnie wyczyścić wykładzinę jak i zabrudzoną kanapę. Można także z niego korzystać w przypadku tapicerki samochodowej.Takie odkurzacze są polecane jeśli w domu są dzieci uczulone na rozmaite alergeny. Odkurzacze mają filtr wodny, który jest wskazany dla alergików. Pojemnik z wodą wewnątrz odkurzacza zastępuje i worek i filtr a bakterie, pyłki i grzyby są zatapiane w wodzie. Wśród odkurzaczy z filtrem wodnym wyróżniamy:
dywan-salon

Odkurzacz piorący, który zbiera zanieczyszczenia, ale także posiada funkcję prania wykładzin i dywanów, zbierania rozlanej wody bądź czyszczenia tapicerek. Możliwie jest normalne odkurzanie przy użyciu filtra wodnego.

Odkurzacz parowy – wytworzona w nim para kierowana jest pod ciśnieniem w kierunku czyszczonej powierzchni, gdzie rozpuszcza ona zanieczyszczenia i likwiduje roztocza, a także zarodki pleśni. Para wodna zasysana jest z powrotem do odkurzacza. Podczas tego rodzaju odkurzania nie używa się środków chemicznych. Usuwane są alergeny w postaci kurzu.

 

Wyposażenie domu: Dobry odkurzacz – jaki wybrać
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46