Jak udekorować stolik kawowy?

jak udekorować stolik kawowy

fot. Google

Niemal na wyposażeniu każdego mieszkania jest niewielki stolik kawowy. Na rynku mamy naprawdę wielki wybór – ze szkła, drewna, plastiku, czy aluminium. Wszystko zależy w zasadzie od naszej inwencji. Warto jednak pomyśleć nad elementami dekoracyjnymi mebla. Interesujący materiał na ten temat opublikowano na stronie internetowej homebook.pl, dlatego już teraz sprawdź jak udekorować stolik kawowy.

Jednym z elementów dekoracyjnych stolika kawowego mogą być cięte kwiaty. To na pewno jedna z najpopularniejszych opcji. Oczywiście to nic dziwnego. Sami przyznacie, że nic tak nie doda kolorów jak piękne róże, czy tulipany. Naturalnie to nie koniec zalet, ponieważ potrafią wnieść sporo świeżości, a do tego prezentują się elegancko. Warto w tym miejscu przypomnieć o uwzględnieniu pór roku – w zależności od nich na stole mogą znajdować się różne rodzaje kwiatów.

Jak udekorować stolik kawowy?

Kwiaty cięte to jedno. A co powiecie na kwiaty doniczkowe? – Jeśli marzy Ci się nieco trwalsza kwiatowa dekoracja, postaw na rośliny doniczkowe. Mogą być to popularne pokojowe gatunki, takie jak np. fiołki, begonie czy cyklameny – te jednak sprawdzą się najlepiej w nastrojowych, stylizowanych wnętrzach. W salonie skandynawskim doskonale wypadną kaktusy czy rojniki, z kolei w prowansalskim – lawenda i wrzosy. Kwiaty możesz wyeksponować w eleganckich donicach, leciwych saganach, a nawet garnkach kamionkowych – czytamy na stronie internetowej homebook.pl.

Specjaliści doradzają również, żeby poszczególne elementy dekoracji były podane na… tacy. Jest efektowna i praktyczna. Tym samym na ładnie dobranym elemencie możemy wyeksponować wspominane wcześniej kwiaty. Elementem dekoracyjnym będą również świece. W tym celu pamiętajmy, że najlepiej będzie wyglądała jedna świeczka. Dlaczego? Stolik kawowy z reguły nie jest wielki, dlatego umieszczenie na nim wieloramiennego kandelabra nie będzie dobrym pomysłem.

Na sam koniec możemy przeczytać o jeszcze jednym elemencie dekoracyjnym w formie patery lub półmiska. – Naczynie może posłużyć jako samodzielna dekoracja lub dodatek, na którym zaserwujesz domowe wypieki czy owoce sezonowe. Designerzy proponują rozmaite kształty i wielkości naczyń, dlatego z łatwością dopasujesz je do charakteru stolika. Niektórzy chętnie eksponują na blacie mebla komplety naczyń z ceramiki – czytamy na stronie internetowej homebook.pl.

źródło: homebook.pl

Jak udekorować stolik kawowy?
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46