POKÓJ DZIECIĘCY: JAK URZĄDZIĆ IDEALNY POKÓJ DLA NIEMOWLĘCIA?

POKÓJ DLA NIEMOWLAKA

POKÓJ DLA NIEMOWLAKANowy członek rodziny to bardzo ważna chwila. Również w kwestii umeblowania. Warto poznać zasady jak urządzić pokój niemowlaka. Dzięki temu sprawimy, że maleństwu będzie wygodnie. Aranżacja może być prosta albo nieco bardziej stylowa.

1. Zamontuj podnośniki

Okucia elektryczne są praktyczne ale także bardzo modne. Są coraz bardziej popularne. Podnośniki mogą być sterowane elektronicznie lub ręcznie. To wyjątkowa wygoda. Wystarczy podnieść blat do oczekiwanej wysokości by uniknąć stania w niewygodnej pozycji. Instalacja raczej nie jest skomplikowana, okucia nie uszkodzą mebla. Mebel zyskuje nową funkcję.

2. OŚWIETLENIE

Oświetlenie jest niezmiernie ważne. Musi być przyjazne dla malucha – nie męczyć wzroku i pomagać rodzicom. Technologia diodowa nie bez powodu uważana jest za wyjątkowo energooszczędną, zdrową i ekologiczną.

3. SZKLANE DRZWI

Takie rozwiązanie to idealny sposób aby dziecko mieć ciągle pod kontrolą. Alternatywą są drzwi przesuwane. Doskonale zamykają przestrzeń malucha. Drzwi mogą być szklane lub drewniane

4. MIEJSCE NA DROBIAZGI

Koniecznie należy wygospodarować sporo miejsca na szafki i szuflady. Warto kupić różnego rodzaju pudełka, pojemniki. Akcesoria do pielęgnacji zajmują sporo miejsca.

 

POKÓJ DZIECIĘCY: JAK URZĄDZIĆ IDEALNY POKÓJ DLA NIEMOWLĘCIA?
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46