Meble: czy można tanio kupić meble?

ZIELONE MEBLE

dębowe meble kuchenneBrak pieniędzy to najczęstszy powód braku pełnego umeblowanie mieszkania czy domu. Istnieją jednak tanie sposoby na zdobycie mebli.

Zasady zakupu tanich mebli

Meble: spytaj znajomych

Istnieje szansa, że ktoś będzie znał osobę, która właśnie przeprowadza remont i będzie chciała zmienić meble na nowsze. Warto także przeglądać ogłoszenia w gazetach i na portalach aukcyjnych. W Internecie znajduje się sporo ofert w atrakcyjnych cenach. W kilka minut można znaleźć ciekawą rzecz za kilka groszy. Pamiętać jednak należy o tym żeby korzystać ze sprawdzonych portali.

Meble: ogłoszenia na mieście

Spora grupa osób, zwłaszcza starszych, nie korzysta z Internetu. Sprzedając mieszkanie często sprzedają też meble. Często można trafić na naprawdę atrakcyjne ogłoszenia.

Meble: targ staroci

Targ staroci są praktycznie we wszystkich miastach. Na takich targach można kupić meble o ciekawym wzornictwie.

NOWOCZESNE MEBLE

Meble: niechciane meble

Często można natrafić na ogłoszenia: „oddam meble„. Ciekawe rzeczy np. krzesła czasami można znaleźć na śmietnikach.

Meble: promocje i wyprzedaże

Na wyprzedaże można natrafić w sklepach ale także u samych producentów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę promocja mebli. Promocje sięgają zazwyczaj od 30 d0 50%.

Meble: odnów stare meble

Alternatywą jest także odnowa mebli, które już posiadamy. Wystarczy odmienić kilka szafek aby całość wyglądała zupełnie inaczej. Najprościej jest zmatowić fronty drobnoziarnistym papierem ściernym i pomalować je farbą do drewna (12 zł/0,5 l). Można także okleić je okleiną samoprzylepną lub zmywalną tapetą. Drzwiczki również można wymienić.

Meble: czy można tanio kupić meble?
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46