Moc kolorów w łazience

łazienkaKolory w łazience są bardzo ważnym elementem.

aranżacja łazienki: moc kolorów

Kolorowe połączenia to doskonały pomysł do łazienek szczególnie tych o niedużym metrażu. Kolorowe akcenty sprawią, że aranżacja stanie się dynamiczna. Ważne w optycznym powiększaniu wnętrza jest także oświetlenie oraz lustra.

wprowadzenie koloru do małej łazienki: inspiracje

Mocne kolory w łazience doda energii. Mocne kolory warto powtórzyć w innym miejscu jednak nie w bezpośrednim sąsiedztwie. Dobrym miejscem jest przeciwległy fragment ściany. Dwa dodatki w tym samym kolorze wystarczą.

Kolorowe dodatki: na jakie kolory się zdecydować?

W łazience ostatnimi czasy bardzo chętnie stosowany jest kolor pomarańczowy. Jest to kolor energetyczny, która świetnie sprawdzi się w łazienkach bez okna. Dobrym wyborem jest także żółć, która doskonale wprowadza światło do aranżacji. Do wyboru jest wiele odcieni żółci. Uspokajająco działają dodatki w kolorze niebieskim. Warto zaznaczyć, że kolor niebieski ma wiele odcieni od lawendowego po turkus. Łazienka w tym kolorze może mieć różnorodny charakter. Łącząc ją z bielą uzyskamy namiastkę stylu marinistycznego. Turkus to idealny wybór do nowoczesnego wystroju łazienki.

Moc kolorów w łazience
4 (80%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46