Gdzie najlepiej ustawić pralkę?Kuchnia czy łazienka?

pralka do zabudowy

Jeżeli nie mieszkacie w domku jednorodzinnym i nie możecie sobie pozwolić na wydzielenie pralni, to pewnie jednym ze stałych problemów jest umieszczenie pralki. Pewnie część z Was postawi ją tradycyjnie w łazience, choć znajdą się tacy, którzy pranie robią w kuchni.  Postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i sprawdzić, gdzie najlepiej ustawić pralkę.

Dla wielu pralka kojarzy się z dużym i głośnym urządzeniem, które staramy się ukryć możliwie jak najdalej. Oczywiście czasy się zmieniają, a producenci wypuszczają na rynek nowoczesne pralki, które nie tylko wypiorą brudne rzeczy, ale również mogą stanowić jako… element dekoracyjny. Do tego są znacznie cichsze, nie sprawiając już tylu kłopotów, jak wcześniej.

– Najnowsze modele nie tylko wreszcie stoją stabilnie podczas pracy, ale również są odpowiednio wygłuszone – np. za pomocą ściany „S”, której specjalna konstrukcja tłumi niechciane drgania. Wreszcie, wisienką na torcie jest bezszczotkowy silnik inwerterowy o długiej żywotności, który nie tylko pracuje znacznie ciszej niż silnik standardowy, ale robi to również efektywniej – możemy przeczytać w serwisie internetowym homebook.pl.

Obecnie żadnym wstydem nie będzie umieszczenie pralki w kuchni. Część producentów przygotowuje zdejmowane blaty, dzięki którym pralki możecie bez problemów schować pod zabudową. Nie wolno jednak zapomnieć o kilku wadach takiego rozwiązania. – Kuchenne aromaty nie do końca dobrze korespondują z zapachem detergentów, a ponadto nawet nowoczesne pralki nadal nieco hałasują, co może negatywnie wpłynąć na obiadowy klimat. Wreszcie, z mokrym praniem należy coś zrobić, co wymusza na nas kursowanie z koszem do łazienki albo na balkon – podsumowano w materiale.

źródło: homebook.pl

Gdzie najlepiej ustawić pralkę?Kuchnia czy łazienka?
5 (100%) 3 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46