NIETYPOWE ZASTOSOWANIE SUSZARKI DO WŁOSÓW

ZASTOSOWANIE SUSZARKISuszarka to niezmiernie ważne urządzenie w każdym domu. Dzięki niej można cieszyć się nienaganną fryzurą. Co ciekawe suszarka to także nietypowe zastosowania. Sprawdź je już teraz!

1. Do odmrożenia zamarzniętego zamka

Zamarznięcie zamka w drzwiach lub samochodzie to częste zjawiska w trakcie srogiej zimy. W tej sytuacji zbawienne będzie użycie suszarki do włosów. Skieruj strumień gorącego powietrza na zamarzniętą dziurkę od klucza. Dobrze mieć suszarkę na baterię jeśli nie garażujemy auta.

2. Do odkurzenia trudno dostępnych powierzchni

Niektórych miejsc nie sposób odkurzyć. W takich momentach idealnie sprawdzi się suszarka. Wystarczy skierować strumień suszarki na zakurzone miejsca aby kurz przemieścił się łatwiej dostępne miejsca.

3. Do usunięcia wosku

Suszarka to także idealne urządzenie do usunięcia wosku np. z powierzchni blatu, stołu czy szafki. Wosk należy podgrzewać strumieniem gorącego powietrza. Tym samym bardzo łatwo się go pozbędziemy.

4. Do pozbycia się starych naklejek

Pozbycie się starych naklejek to nie lada wyzwanie. Pozostawiają nieestetyczne ślady. To zadanie ułatwi suszarka do włosów. Należy skierować gorący nawiew na naklejkę. Kiedy powierzchnia się nagrzeje bardzo łatwo ją odkleimy.

5. Do wyczyszczenia zaparowanego lustra

Wycieranie zaparowanego lustra przyczynia się do powstawania smug i zacieków. Strumień gorącego powietrza idealnie sobie poradzi z zaparowanym lustrem.

 

NIETYPOWE ZASTOSOWANIE SUSZARKI DO WŁOSÓW
3.6 (72%) 10 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46