Nowoczesna rezydencja w Dżakarcie!

Kojarzycie już biuro architektoniczne RAW Architecture? Mieliśmy okazję zaprezentować już ich kilka niesamowitych projektów. Nie inaczej będzie dzisiaj. Tym razem przeniesiemy się do Indonezji. Poświęćcie nam chwilę, bo naprawdę warto.

RAW Architecture to pracownia architektoniczna mająca swoją siedzibę w Dżakarcie. Pracownicy biura nie tak dawno zakończyli projekt i budowę Wirawan House – ekzkluzywnej dzielnicy mieszkalnej w zachodniej części miasta, zwanej Puri Idah.

nowoczesna rezydencja

Wirwan House w Dżakarcie

To trzypiętrowa rezydencja, która jest wyjątkowa niemal pod każdym względem. To co ją odróżnia od wielu innych domów, to fakt, że prawie każdy pokój łączy się z otoczeniem, albo bezpośrednio przez balkon lub przez bujny taras na ogrodzie.

– Chcę dom, w którym będę mógł się odprężyć i zrelaksować wraz z rodziną – powiedział właściciel rezydencji. Dom o powierzchni 500 metrów kwadratowych jest dodatkowo otoczony działką o powierzchni 450 metrów kwadratowych. Nie będziemy się dłużej rozpisywać. Zobaczcie koniecznie poniższe zdjęcia!

Nowoczesna rezydencja w Dżakarcie!
Oceń wpis