Poznaj trendy na święta 2016

trendy na święta 2016

fot. Google

Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym w szczególny sposób możemy udekorować nasze mieszkania. Ozdobione choinki czy girlandy, liczne lampki to tylko niektóre z atrakcji zbliżającego się okresu. Natrafiliśmy na bardzo ciekawy artykuł, w którym zaprezentowano świąteczne trendy na 2016 rok. Zobaczcie koniecznie już teraz!

Oczywiście podstawą okresu świątecznego jest udekorowana choinka, na której nie może zabraknąć bombek, łańcuchów oraz światełek. Nie możemy na tym zakończyć naszej dekoracji, bowiem w odpowiedni sposób warto zaaranżować również poszczególne pomieszczenia w mieszkaniu.

– Tegoroczne aranżacje są łase na wszystko, co niesie ze sobą ciepły przyjazny blask. Mowa oczywiście o złocie, miedzi i mosiądzu. Złociste i rudawe odcienie zaczarowały podstawy lamp, świeczniki i nóżki stolików, a teraz zakradają się do krainy bożonarodzeniowych stylizacji. Złoto i miedź bardzo elegancko będą prezentować się w towarzystwie zieleni czerwieni czy fioletu, natomiast okraszone bielą lub ecru, nabiorą subtelnego charakteru. W szlachetne, ciepłe odcienie warto ubrać choinkę, wieniec zawieszony na ścianie czy parapet okna. Złociste i miedziane dodatki chętnie rozgoszczą się również na wigilijnym stole – czytamy na stronie internetowej homebook.pl.

Zapewne wśród Was znajdą się również zwolennicy nieco chłodniejszych kolorów. Ciekawym rozwiązaniem będą w tym roku bombki w kształcie sopli oraz płatków śniegu, natomiast na stole wigilijnym towarzyszyć mogą szklane patery oraz świeczniki. Wszystko idealnie będzie komponowało się ze srebrnymi bombkami o metalicznym połysku.

Pomysłem godnym przemyślenia jest także udekorowanie mieszkania w stylu vintage. Składają się na to drewniane figury aniołów, czy bombki zdobione decoupage’m. – Na ścianie możesz wyeksponować drewniane narty, a bożonarodzeniowe drzewko postawić na starych sankach, pamiętających czasy Twojego dzieciństwa. Takie dodatki najlepiej sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w konwencji czerwono-zielonej, doprawionej złotem – czytamy dalej. Pomysłów na świąteczną dekorację jest naprawdę wiele i tylko od nas samych zależy, w jaką stronę pójdziemy.

źródło: homebook.pl

Poznaj trendy na święta 2016
5 (100%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46