Przebudowa przedpokoju. Sprawdź wskazówki!

Urządzenie niewielkiego pomieszczenia jest nie lada wyzwaniem. W jaki sposób urządzić przedpokój? Należy odpowiednio dobrać kolory i dodatki – wyjaśniliśmy czym powinniście się sugerować.

Zanim jednak zaczniecie przebudowę przedpokoju, to powinniście zastanowić się nad jego charakterem. To miejsce do przechowywania butów i płaszczów? To istotna odpowiedź, aby stworzyć niesamowite pomieszczenie. Pamiętajcie, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a co widzą Wasi goście wchodząc do domu? No właśnie – przedpokój!

Jaki kolor wybrać do przedpokoju?

Bardzo ważnym elementem całej układanki będzie dobór odpowiednich kolorów. – Światło stanowi kluczową kwestię przy aranżacji przedpokoju. Nierzadko pełni on rolę składowiska, szafy i przechowalni. Łatwo go przeładować, a to skutkuje niedoświetleniem. Z racji swych funkcji jest to zazwyczaj zamknięty segment – zamknięty na światło dzienne; mało kto ma możliwość umieszczenia w nim okien. Z tego względu najczęściej (i słusznie!) malujemy ściany na jasne barwy. Biele, beże i szarości – one rozjaśnią wnętrze, optycznie powiększą. Ciemne, ciasne i wąskie korytarze to dość ryzykowne rozwiązanie – podpowiadają specjaliści pracujący dla serwisu internetowego homebook.pl.

Ciekawym rozwiązaniem będzie powłoka satynowa, której głównym zadaniem będzie odbijanie światła. Tym samym przedpokój będzie jaśniejszy i przestronniejszy. Okazuje się, że jednym z tricków jest również zastosowanie jaśniejszej podłogi niż ściany. Wówczas oko jest w stanie oszukać mózg, sugerując, że pomieszczenie jest większe.

Aranżacja przedpokoju

Co z aranżacją przedpokoju? – Nasze podejście zależeć będzie zależne od pełnionych przezeń ról. Jeśli trzymamy tu odzież wierzchnią, warto pomyśleć o systemie przechowania. Mnogość wieszaków, komód i półeczek nie pomaga w utrzymaniu porządku. Dobrym rozwiązaniem jest poświęcenie pod zabudowę jednej z dwóch dłuższych ścian. Zrobi się ciaśniej, ale wnętrze sprawiać będzie wrażenie jednolitego, uporządkowanego – podpowiadają.

źródło: homebook.pl

Przebudowa przedpokoju. Sprawdź wskazówki!
3 (60%) 4 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46