Jak udekorować przedpokój? Sprawdź pomysły!

Podczas dekorowania domu, korytarz jest najczęściej ostatnim pomieszczeniem, którym się zajmujemy. Dość często traktowany jest po macoszemu, a wszystko przez to, że największą uwagę skupiamy na pozostałych pomieszczeniach – salonie, kuchni, sypialni, czy łazience.

Przestrzeń wejściowa powinna być odpowiednio udekorowana. Pamiętajmy o starym przysłowiu – jak Cie widzą, tak Cie piszą. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a które pomieszczenie zobaczą Twoi goście już na wejściu do domu? Oczywiście, że przedpokój!

To właśnie w korytarzy przechowujemy codzienne ubrania i obuwie, a także sezonowe przedmioty, takie jak parasole, czy czapki. Wszystko musi mieć swoje miejsce, a przestrzeń nie powinna być stłumiona.

Pomysły na projekt przedpokoju

Korytarz zwykle powinien być urządzony zgodnie ze stylem właściciela, aby odzwierciedlić charakter gospodarstwa domowego. Oprócz różnej kombinacji szafek, rozsądnie jest wybrać mniejsze elementy lub meble o odmiennej strukturze. Spójrzmy na poniższe projekty przedpokojów. Robią niesamowite wrażenie!

Jak udekorować przedpokój? Sprawdź pomysły!
5 (100%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46