Wygodna łazienka – jak to zrobić?


Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46

wystrój małej łazienki

Zasady urządzenia małej łazienki to bardzo ważna kwestia. Komfort korzystania może być duży nie zajmując przy tym dużo cennej przestrzeni. Ma to szczególne znaczenie w przypadku niewielkiej łazienki. Każdy z nas  zastanawia się w jaki sposób w małej łazience zmieścić jak najwięcej sprzętów zachowując przy tym przestrzeń i funkcjonalność. Klucz to dobre rozplanowanie. Plan powinien opierać się na funkcjach to pozwoli zoptymalizować nam łazienkę pod względem rozmieszczenia sprzętów w łazience.

Mała łazienka: projekt łazienki najważniejszy

Na samym początku podzielmy małą łazienkę. Oczywiście na strefy: toaletową (WC,bidet, umywalka), kąpielową (wanna, prysznic) ale także pralnię. Najlepiej jeśli toaletowa strefa będzie bliżej wejścia. Kąpielowa strefa może być wydzielona marmurową albo szklaną ścianą. Oczywiście WC można całkowicie wyizolować z łazienki. Jest to bez wątpienia rozwiązanie bardziej higieniczne jednak nie zawsze możliwe. Pamiętajmy aby projekt był w miarę możliwości prosty bez zbędnych udziwnień.

aranżacja małej łazienki : wyposażenie

Ceramika łazienkowa to bogactwo wzorów i kolorów dlatego też bez problemu znajdziemy coś pasującego do naszej koncepcji – nawet do małej łazienki. To samo dotyczy baterii łazienkowych. Warto pamiętać o eliminacji trudno dostępnych zakamarków. To doskonała oaza dla bakterii. Dlatego też urządzenia ustawiajmy w pewnej odległości od ścian. Bardzo pomocny w kwestii utrzymania czystości jest wybór podwieszanych mebli lub wbudowanie ich w ściany.

Wygodna łazienka – jak to zrobić?
Oceń wpis

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46