Aranżacje: białe meble

Biały wystrój wnętrza

Biały wystrój wnętrzaNowoczesne wnętrze mogą się szybko znudzić. Białe meble to bardzo dobre rozwiązanie. Mogą być lakierowane na błysk lub matowe. Białymi meblami można urządzić całe mieszkanie. Biel co prawda jest chłodnym kolorem jednak odpowiednio ją stosując można stworzyć naprawdę niebanalne wnętrze. Efekt jest piorunujący. Kolor biały jest uniwersalny. Tym kolorem możemy stworzyć naprawdę niezłą aranżację – i co ciekawe nie tylko w nowoczesnym stylu. Biel doskonale optycznie powiększa wnętrza. Białe ściany doskonale rozświetlają małe wnętrza. Tym samym pokój wyda się jaśniejszy. Kolory ciemne z kolei pomniejszają wnętrza. Biały kolor można zastosować w nowoczesnych wnętrzach. Jasne barwy we wnętrzach czy jadalni lub kuchni można w łatwy sposób wprowadzić: malując ściany na biało, dobierając wyposażenie kuchni w takim właśnie kolorze, urządzając jadalnię w białym kolorze, wybierając białe meble do salonu.

BIAŁE MEBLE – JAK UTRZYMAĆ CZYSTOŚĆ

Białe meble kuchenne z frontami na wysoki połysk są bardzo praktyczne dlatego bo nie widać na nich odcisków. Łatwo utrzymać je w czystości. Biel nadaje wnętrzom nowoczesnego charakteru. Dodatkowo daje duże pole manewru w doborze dodatków. W zależności jaki chcemy uzyskać efekt możemy mieć wnętrze minimalistyczne lub eleganckie. Jeśli białe meble połączymy z drewnianymi dodatkami, ciepłą drewnianą podłogą uzyskamy elegancki, przytulny klimat. Do tego wprost idealnie pasować będą zasłony.

Białe meble pasują niemal do wszystkiego

Biel ma charakter neutralny we wnętrzach. Pasują do niego wszystkie barwy. Białe meble lakierowane na połysk lub mat mogą także znaleźć się w salonie. Ogranicz się do kilku obowiązkowych punktów, takich jak szafka RTV i stolik kawowy, uzupełnionych np. ciekawą komodą. Dla tych, którym nie do końca podoba się pomysł bieli we wnętrzach warto zdecydować się na wariant mieszany.

Meble do salonu lub kuchni zwykle służą przez wiele lat dlatego też warto o nie w odpowiedni sposób zadbać. Biel łatwo połączyć z różnymi kolorami, fakturami i dodatkami w przeróżnych stylach. Biel jest praktyczna i ponadczasowa. Dysponując niewielkim budżetem można znacząco odmienić wystrój wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem jest pomalowane jednej ze ścian na inny kolor, dobór sofy w innym odcieniu czy wykorzystanie atrakcyjnych podkładek. Takie zabiegi pozwolą szybko zmienić wystrój wnętrza. Nowoczesne, minimalistyczne meble w bardzo łatwy sposób nadają wnętrzom nowoczesnego charakteru.

 

Aranżacje: białe meble
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46