Zobacz tanie pomysły na dekorację mieszkania!

Chcielibyście zmienić dekorację mieszkania, ale nie macie odpowiedniego budżetu? To żadne zmartwienie! Istnieje naprawdę wiele oryginalnych sposobów, dzięki którym niskim budżetem zadbacie o oryginalną aranżację domu. Kilka znakomitych rad udzielili specjaliści pracujący dla serwisu internetowego homebook.pl.

Pierwszym krokiem, który nie pochłonie wielkiego budżetu są lustra. Trzeba przyznać, że bardzo ciekawie wygląda kolekcja luster w stylu retro – złote i srebrne ramy dodadzą odpowiedniego charakteru, a jednocześnie ożywią ściany w Waszych mieszkaniach. W tym wypadku zalecamy wybrać się choćby na targ staroci, gdzie za niewielkie pieniądze można kupić naprawdę znakomite produkty.

– Jeśli nie przepadacie za lustrzanym blaskiem, możecie postawić na miks rozmaitych obrazków w ozdobnych ramkach. Grafiki, pocztówki, szkice czy reprodukcje – zawsze wyglądają ciekawie i urozmaicają wygląd wnętrza. Dobierając do siebie poszczególne elementy, nie bójcie się eklektycznych zestawień. Stylistyczny misz-masz jest obecnie w cenie – możemy przeczytać w materiale przygotowanym przez portal internetowy homebook.pl.

niskobudżetowa dekoracja mieszkania

A może by tak postawić na drewniane skrzynki? Nie musicie wcale kupować regału w sklepie. Wystarczy Wam choćby skrzynka po owocach, którą trzeba jedynie polakierować i pomalować na kolor, który będzie pasował do pomieszczenia. Sami przyznacie, że będzie to znakomity akcent ożywiający Wasze mieszkania.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o inspiracjach w świecie przyrody. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że rośliny potrafią ożywić każde pomieszczenie. – Niewiele osób szuka inspiracji poza murami mieszkania. Tymczasem wystarczy wyjść na spacer do lasu czy na łąkę, aby znaleźć piękną okorowaną gałąź lub stworzyć wielobarwną kompozycję z polnych kwiatów. Gałęzie wierzby mandżurskiej potrafią prezentować się niezwykle efektownie. Ich poskręcana struktura stwarza okazję do rozmaitych dekoracyjnych wariacji – podsumowano w materiale.

źródło: homebook.pl

Zobacz tanie pomysły na dekorację mieszkania!
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46