12 pomysłów na dekorację sypialni!

Według ekspertów z Feng Shui, wiele osób przy dekorowaniu sypialni popełnia te same, proste błędy, które skutkują później złym i niskiej jakości snem. Dobry układ w sypialni, spowoduje większy spokój, a tym samym lepsze samopoczucie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilkanaście pomysłów na aranżację harmonijnej sypialni. Zobaczcie koniecznie!

Oprócz zapewnienia tej samej przestrzeni po obu stronach łóżka, dzięki dodaniu szafek nocnych i lamp, stworzycie niezbędną równowagę, które jest niezwykle ważna dla osiągnięcia harmonii i przyjemnej atmosfery. Jeśli tego nie osiągniecie, to przepływ energii będzie niski, a tym samym nie będziecie w stanie dobrze spać.

Harmonijna sypialnia. Jak zaaranżować?

Sypialnia musi działać niczym bezpieczna przystań. Upewnijcie się, że łóżko jest wyposażone w wygodny zagłówek, który zapełni pustkę pomiędzy nim a ścianą. Jej zadaniem jest stabilizowanie energii i zapobieganie jej wyciekowi. Bardzo ważną rolę odgrywają również kolory. Powinniście wybrać te przyjemne dla oka, działające kojąco i relaksująco. Unikajcie ciemnych i odważnych kolorów w tej części domu. Spójrzcie na poniższe pomysły!

12 pomysłów na dekorację sypialni!
5 (100%) 3 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46