Aranżacja kuchni – beż

kuchnia-bezBeż w kuchni to bardzo dobry pomysł. Taki kolorystyka sprawia, że aranżacja stanie się elegancka, przytulna a także praktyczna. Beż jest szalenie popularny ostatnimi czasy. Kuchnię jeśli istnieją możliwości warto połączyć  z salonem. Takie rozwiązanie sprawi, że zyskujemy sporo miejsca do gotowania. Bardzo modna jest także pleciona lampa nad stołem. Taki dodatek wniesie nieco ciepłego klimatu do całego wnętrza. Beż skutecznie nawiązuje do stylu country, który jest stylem nieco nie docenianym.

Aranżacja – Beżowa kuchnia

Beżowa, duża kuchnia to marzenie wielu. Warto przy okazji zadbać o odpowiednie wyposażenie. Wygodna wyspa, pojemne szafki to niezbędne wyposażenie kuchni dużej, która jest połączona z salonem. Kuchnia jasna i przestronna to obecny dosyć mocny trend aranżacyjny. Niezmiernie ważny jest projekt. Kuchnia połączona z salonem doskonale powiększa całą przestrzeń.

kuchnia-bez

Aranżacja – Beżowa kuchnia z wyspą

Kuchnia duża, przestronna musi być otwarta na znajomych. Wyspa kuchenna może stać się centrum imprez i miejscem wspólnego przyrządzania posiłków. Standardowo wyspa służąca do gotowania powinna sięgać 87–90 cm od podłogi. Stoły kuchenne mierzą 75 cm, a barki 120–150 cm. Kuchnia nie da się ukryć to serce domu. Do kuchni co ciekawe można wprowadzić elementy salonowe. Istotne jest to aby w takiej kuchni panował porządek. Na blacie powinny się znaleźć potrzebne przedmioty nawiązujące kolorem i stylem do całej aranżacji.

 

Aranżacja kuchni – beż
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46