Aranżacja nowoczesnej łazienki – sprawdź jak to zrobić

łazienkaNowoczesna łazienka musi być funkcjonalna i bardzo dobrze przemyślana. Najnowsze trendy aranżacji wskazują n biel, jasne kolory, meble o geometrycznych kształtach jako najwłaściwszy wybór. Ważna jest także armatura i dodatki. Coraz częściej można spotkać aranżacje z mocnymi kolorami, motywami kwiatowym, cegłą, tapetą. Łazienka może być urządzona prosto i minimalistycznie. Jednak coraz częściej pojawiają się mocne kolory, ciekawe wzory tapet

Nowoczesna łazienka: tapeta, cegła

Płytki na ścianie w łazience to bardzo popularne rozwiązanie. Teraz kafelki układamy do wysokości drzwi jednak kiedyś sięgamy praktycznie do samego sufitu. Pozostała przestrzeń była malowana farbą. Jednak coraz częściej można zobaczyć łazienki urządzone w sposób nowoczesny. Można zdecydować się na cegłę na ścianie lub tapetę. Cegła wprowadza do wnętrza klimat industrialny. Zaletą tapety jest to, że w każdej chwili możemy ją zlikwidować. Ciekawą alternatywą są także farby łazienkowe. Takie farby mimo że odporne na wilgoć nie warto stosować na ścianach, na których znajduje się umywalka czy wanna. Zacieki po wodzie nie prezentują się zbyt dobrze.

łazienka

Aranżacje łazienki: mocne kolory

Nowoczesna łazienka to nie tylko biel, minimalizm i sprawdzone rozwiązania. Jeden charakterystyczny element może zmienić cały wystrój wnętrza. Kolor żółty i jego odcienie to prawdziwy hit w aranżacji łazienek. Bardzo modne są także motywy kwiatowe, które wprowadzają do aranżacji lekkość i romantyczny nastrój.

 

 

Aranżacja nowoczesnej łazienki – sprawdź jak to zrobić
4.7 (93.33%) 3 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46