ARANŻACJA WNĘTRZA W PARYSKIM STYLU

biel12 Wielu z nas kocha subtelny, francuski szyk i elegancję. Takie wnętrze można stworzyć jednak trzeba pamiętać o kilku zasadniczych rzeczach.

MIESZKANIE WE FRANCUSKIM STYLU – ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ

Po pierwsze najważniejsza jest odpowiednia kolorystyka. Łagodna, pastelowa to najlepszy wybór. Wnętrza urządzone we francuskim stylu nie mają krzykliwej kolorystyki. Czerwone ściany w takim wnętrzu zepsują cały efekt. Dominować powinny spokojne, stonowane barwy. Czerń jest tym kolorem, który może znaleźć się w takim wnętrzu. Na ścianach doskonale sprawdzą się pastelowe odcienie błękitu, beże, odcienie bieli, a niekiedy pudrowy róż. Dobry wybór to także tapeta w tych kolorach.

ŁAZIENKA WE FRANCUSKIM STYLU

W łazience warto zdecydować się na płytki ułożone w szachownicę. To niezwykle kojarzy się z paryskim stylem. Takie rozwiązanie jest wprost idealne do łazienki, kuchni a nawet przedpokoju.

FRANCUSKI WYSTRÓJ

FRANCUSKA ARANŻACJA WNĘTRZA

INNE ELEMENTY FRANCUSKIEGO STYLU

Lustra w rzeźbionych ramach to niezmiernie ważny element dekoracji takich wnętrz. Taki dodatek oprócz tego, że optycznie powiększa wnętrze super wygląda. Ramy okien i drzwi powinny być białe. W paryskich mieszkaniach światła zawsze jest dużo dlatego też okna powinny być duże. Nie w każdym wnętrzu jest to możliwe dlatego też warto pamiętać o białych wykończeniach. Biel doskonale odbija światło tym samym wnętrze robi się jaśniejsze i przestronniejsze. Jeśli marzy nam się stylowe, francuskie wnętrze warto postawić na lekkie firanki najlepiej z tiulu lub innej zwiewnej tkaniny. Tradycyjne, ciężkie firany to zły pomysł.

MEBLE WE FRANCUSKIM STYLU

Bardzo ważne są meble stylizowane na czasy Ludwika XIV. Takie meble powinny mieć ozdobne wykończenia, tapicerkę ze lśniących tkanin, a także złote detale. Całe wnętrze nie musi być utrzymane w jednym stylu można łączyć ze sobą różne style jednak należy robić to umiejętnie.

ARANŻACJA WNĘTRZA W PARYSKIM STYLU
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46