ARANŻACJE WNĘTRZ – JAK STWORZYĆ WNĘTRZE Z CHARAKTEREM?

dębowe meble kuchenneKażdy marzy o tym aby stworzyć takie wnętrze, które będzie rzucało się w oczy i zapadnie w pamięć każdemu gościowi. Pamiętajmy, że jasne kolory w kilku bliskich odcieniach stonują wnętrze ale także doskonale budują efekt. Jeden stylowy dodatek może sprawić, że wnętrze nabierze charakteru i będzie stylowe. Designerski fotel może być takim dodatkiem. Takie elementy mogą być umieszczone w centralnym punkcie pokoju bądź w mniej eksponowanym miejscu. Takich charakterystycznych dodatków nie może być za dużo gdyż aranżacja stanie się chaotyczna.

Nowoczesna aranżacja

Nowoczesne wnętrza często czerpią z naturalnych materiałów, ekologicznych i nie przetworzonych. Tkaniny wprowadzają do wnętrz mnóstwo ciepła. Drewno, stal i  aluminium wprowadzają szlachetność i prestiż.  Meble wypoczynkowe powinny mieć średni stopień twardości. Jest to rozwiązanie optymalne dla naszej wygody. Warto też dopasować głębokość siedziska. Nogi nie mogą wisieć w powietrzu.

połysk czy mat

Najczęściej to pytanie zadajemy przy wyborze mebli kuchennych. Fronty na wysoki połysk z wyglądają efektownie, bardzo elegancko i w przypadku kuchni otwartych, stanowią element ozdobny. W pomieszczeniach niewielkich i zamkniętych dodatkowo budują przestrzeń, działając trochę jak lustra. Tego typu fronty są trochę jak lustra dlatego też wymagają regularnego czyszczenia. Fronty matowe są bardziej praktyczne i klasyczne. Nie przyciągają uwagi, więc doskonale sprawdzają się na tych meblach, które chcemy ukryć w przestrzeni. Matowe fronty pomagają wyeksponować elementy, które chcemy aby stały się bardziej widoczne.

ARANŻACJE WNĘTRZ – JAK STWORZYĆ WNĘTRZE Z CHARAKTEREM?
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46