ARANŻACJE WNĘTRZ – MODNA PODŁOGA

PARKIET BAMBUSOWY

PARKIET BAMBUSOWYPodłoga to  niezmiernie ważny element każdego wnętrza. Nadaje wnętrzom charakteru. Oprócz estetyki ważna jest także funkcjonalność. Podłoga musi być trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Dla wielu ważne są także aktualne trendy.

Wybierz materiał na podłogę:

  • Bambus

Bambus to jedna z najtwardszych roślin. Podłogi bambusowe są bardzo wytrzymałe, odporne na ścieranie, ekologiczne.  Są niezwykle modne ostatnimi czasy. Ceny zaczynają się od 100 zł m kw.

  • Korek

Doskonale wycisza dźwięk i zapewnia świetną izolację. Jest odporny i wytrzymały nawet w czasie bardzo intensywnej eksploatacji. Wierzchnia warstwę paneli zabezpiecza się lakierem. Cena rozpoczynają się od 99 zł m kw.

  • Nowoczesna ceramika

Jest to rozwiązanie niezwykle stylowe. Płytki mogą imitować drewno, metal, kamień. Mają różne kolory i fakturę. Coraz częściej można je spotkać w pokojach dziennych. Są łatwe w utrzymaniu i odporne na ścieranie. Ceny rozpoczynają się od 40 zł za m kw.

  • Współczesny winyl

Nie ma to nic wspólnego z kiedyś popularnym linoleum. Wiernie odwzorowuje parkiet dębowy lub posadzkę marmurową. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Ceny zaczynają się od 95 zł za m kw.

  • Drewniany bruk

Stanowią kostki z drewna. Stroną licową jest fragment przekroju pnia z widocznymi słojami. Ostatnimi czasy są bardzo modne – ceny zaczynają się od 130 zł za m kw.

  • Wykładzina kukurydziana

Jest niezwykle wytrzymała i miękka. Bardzo odporna na plamy. Plamy można usuwać ciepłą wodą. Jest ekologiczna i bakteriostatyczna. Ceny od 90 zł/m kw.

ARANŻACJE WNĘTRZ – MODNA PODŁOGA
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46