Aranżacja łazienki a wygląd kosmetyków

ciekawe opakowania kosmetykow Łazienka to szczególne miejsce, w którym spędzamy dość dużo czasu, a także miejsce gdzie często chcąc nie chcąc wchodzą nasi goście. Warto więc urządzić ją w taki sposób aby samo przebywanie w niej sprawiało przyjemność. Oprócz wyboru odpowiednich płytek, koloru ścian i wyposażenia ważne jest także to co stoi na półkach i w szafkach. Zazwyczaj oprócz wymyślych wzorów buteleczek z perfumami próżno szukać ciekawego wzornictwa w kosmetykach czy artykulach do pielęgnacji ciała. Stąd często chowamy to czego używamy codziennie głęboko w szafkach lub kupujemy pudełeczka, szkatułki, pojemniczki, czy inne elementy, w których możemy przechowywać lub eksponować nasze kosmetyki by dodać im trochę uroku. Szkoda że producenci rzadko myślą o kosmetykach w taki właśnie sposób, aby stanowiły one także ozdobę półek naszych łazienek. 

Tak naprawdę, to ładne opakowania lub ciekawe wzornictwo mogłyby być zachętą aby część kosmetyków była po prostu postawiona na półkach. Dość praktyczne jest by to  z czego korzystamy na codzień było pod ręką i do tego ładnie wyglądało. Opakowania o interesującej kolorystyce i ciekawym designie mogą sprawić, że nasze półki w łazience po prostu będą ciekawsze i nabiorą wyrazu oraz charakteru.

Patrząc na kosmetyki do pielęgnacji ciała, zazwyczaj są one w zapakowane w białe lub jasne buteleczki z jaskrawymi napisami albo w kartonowe pudełeczka z połyskiem ze złotymi literami. Często stoją na półkach pod prysznicem lub w miejscach do których szybko i łatwo możemy sięgnąć po kąpieli zaburzając aranżację naszych łazienek. Brakuje im po prostu jakiegoś smaku czy polotu. Wyjątkiem są kosmetyki naturalne z małych rozlewni, produkowane ręcznie, które często są sprzedawane w opakowaniach naturalnych lub imitujących naturę i są po prostu ładne. Niestety nie są popularne i tak dostępne jak kosmetyki codziennego użytku o których wspominamy.

Jednak ostatnio pojawiło się coś ciekawego na rynku. Opakowania, które wydają się być kompromisem pomiędzy ekologią i nowoczesnym wzronictwem. Na rynku pojawiła się linia kosmetyków naturalnych be organic, która została zaprojektowana nie tylko z myślą o skórze odbiorczyń, ale także z myślą o tym jak owe kosmetyki po prostu będą się prezentować na półce. Opakowania be organic odznaczają się interesującym i nietypowym wzornictwem. Wyróżniają się na tle innych kosmetyków podobnego przeznaczenia. Dodatkowo są też zapakowane w proste ekologiczne kartoniki, które po prostu wyglądają inaczej niż typowe błyszczące opakowania kremów czy balsamów.

 

 

 

Aranżacja łazienki a wygląd kosmetyków
4.8 (95%) 4 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46