Dom – jak szybko zaprowadzić porządek w kuchni?

wystrój-kuchniNa rynku istnieją specjalne preparaty dedykowane kuchniom – środki do czyszczenia powierzchni stalowych, ceramicznych oraz granitowych, pozwalają zaoszczędzić czas i siły na codziennych czynnościach pielęgnacyjnych i czyszczących elementów wyposażenia kuchennego. Porządek w kuchni jest bardzo ważną rzeczą.

Kuchnia – Pielęgnacja zlewozmywaków

Najlepiej do tego zadania nadaje się odpowiednia gąbka. Odpowiednia gąbka z łatwością wytrze zabrudzenia powstałe podczas użytkowania. Doskonale nadaje się do czyszczenia ścian, podłóg drzwi oraz glazury. Gąbka nie rysuje powierzchni, dodatkowo zapewnia oszczędność czasu i środków myjących. Taką gąbką należy regularnie myć zlewozmywak. Przy użyciu niewielkiej ilości wody bez trudu pozbędziemy się zanieczyszczeń.. Wystarczy delikatnie przetrzeć zabrudzenia.

Kuchnia – pasty, ściereczki, mleczka

Na rynku znajdziemy także specjalne pasty stworzone do czyszczenia wszystkich rodzajów sprzętów kuchennych wykonanych ze stali szlachetnej, materiałów syntetycznych bądź emaliowanych. Ściereczki pomagają utrzymać czystość na wszystkich kuchennych powierzchniach i elementach wyposażenia kuchni takie jak blaty kuchenne, zlewozmywaki, płyty grzejne, piekarniki, okapy kuchenne, chłodziarki, itp. Ściereczki mogą być używać na mokro i sucho. Jednorazowe przetarcie mokrą ściereczką powierzchni bez suszenia i użycia detergentu zapewni czystość. Na sucho: odpowiednia do usuwania kurzu . Dobre ściereczki nie rysują czyszczonej powierzchni. Warto również wspomnieć o mleczkach, które czyszczą ale także pielęgnują powierzchnie. Do codziennej, szybkiej pielęgnacji wystarczy nanieść mleczko na suchą szmatkę, rozprowadzić po zlewozmywaku i gruntownie wypolerować.

wystrój-kuchni

 

Dom – jak szybko zaprowadzić porządek w kuchni?
4.5 (90%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46