Doskonałe przykłady projektowania małej łazienki!

Racjonalne wykorzystanie przestrzeni jest niezwykle ważne przy organizacji małego mieszkania, zwłaszcza jeśli chodzi o często używane i funkcjonalne pomieszczenia, takie jak choćby łazienka.

Dzięki tym prostym pomysłom i wskazówkom, nawet najmniejsza łazienka, może zostać przekształcona w przytulne pomieszczenie. Oczywiście, jeśli wybierzesz odpowiedni wystrój i dokładnie wykorzystasz dostępną przestrzeń. Drzwi z wbudowaną szklaną częścią pozwolą przekazać do łazienki znacznie więcej światła, tym bardziej, że to pomieszczenie najczęściej nie ma dostępu do okien.

Wszyscy wiemy, że w małej łazience lepszym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa niż wanna, ale także to, że duża kabina w małym pomieszczeniu wygląda nieporęcznie. W ostatnich latach popularne są kabiny prysznicowe z płaską podłogą, gdzie odpływ jest instalowany bezpośrednio na podłodze w łazience. Od reszty pomieszczenia oddziela jedynie szklana bariera. Bardzo przydatna jest również stara zasada z używaniem jasnych kolorów w małych pomieszczeniach. Najlepszym sposobem będzie połączenie płytek ceramicznych z żywymi kolorami. Spójrz zresztą na poniższe projekty!

Doskonałe przykłady projektowania małej łazienki!
Oceń wpis

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46