Jaki kolor do łazienki?

Wnęmaxresdefault (1)trze łazienki wcale nie musi być nudne i sztampowe. Biel jest kolorem, który najczęściej spotykamy w tym pomieszczeniu, ale to nie znaczy, że musimy się do niego ograniczać. Obecnie firmy oferują płytki i meble łazienkowe w pełnej gamie kolorystycznej.

Jeśli twoja łazienka do największych nie należy nie wybieraj ciemnych kolorów. Jasne barwy optycznie ją powiększą zatem zdecyduj się na odcienie szarości, bieli, albo też bardzo modny błękit. Zaszaleć możesz przy dodatkach! Kolorowe kubki i pudełka na niezbędne rzeczy uatrakcyjnią twoją łazienkę i nadadzą jej wyrazistości. Poza tym możesz pomalować grzejnik na jakiś ciepły, ładny kolor, co jest ostatnio bardzo popularne, ale postaw przede wszystkim na dodatki, bo to one określają twój smak i styl. Nie bój się odważnych kolorów, jednak pamiętaj, że co za dużo to niezdrowo. Zachowaj umiar, gdyż nie dość, że niepotrzebne przedmioty tylko zagracą przestrzeń, to zbyt dużo kolorów nigdy nie wygląda dobrze.

Najmodniejszymi kolorami są aktualnie barwy naturalne, beże, odcienie szarości i błękitu. Postaw na jedną z nich i ciesz się swoją wymarzoną łazienką.

Jaki kolor do łazienki?
5 (100%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46