Łazienka – geometryczne wzory

czarno-biala-łazienkaPłytki bardzo dobrze wpisują się w nowoczesne wnętrza łazienek. Ciekawe wzornictwo pozwala na zastosowanie trików przestrzennych. W latach 60 modny stał się op-art. Abstrakcyjne formy, geometria, efekty świetlne miały oddziaływać na zmysł wzroku i emocje. Wywoływać optyczny efekt głębi, powiększenia lub zmniejszenia. Odpowiednia zabawa formami, kształtami to broń architektów w walce z małymi przestrzeniami. Geometryczne formy i podział przestrzeni to idealne rozwiązania do łazienki.

Aranżacja  Łazienki: geometria

Mając dużą łazienkę warto ją podzielić na część kąpielową i intymną. Odróżniać je od siebie będą graficzne elementy. Ścianka jest funkcjonalna ale to także dodatkowe miejsce na użycie dekorów. To one sprawiają, że pomieszczenie wizualnie nabiera głębi.

czarno-biala-łazienka

Aranżacja Łazienki: czerwień

Kolory: biały, czarny i czerwony idealnie nadają się do oznaczenie poszczególnych stref. Czerwień w łazience to propozycja dla odważnych. Kolor ten sprawi, że łazienka nabierze energetycznego wydania. Nadaje wnętrzu dynamikę. Płytki ceramiczne ale także cementowe coraz częściej wkraczają na salony

Aranżacja Łazienki: triki

Głęboka czerń i biel stanowią idealne tło i podkreślają poszczególne dodatki. Takie zestawienie kolorystyczne daje ogrom możliwości. Na podłodze można stworzyć ceramiczny dywan. Takie zestawienie kolorystyczne jest idealne aby uzyskać dostojny i elegancki charakter wnętrza. Jeśli chcemy rozświetlić wnętrze ułóżmy dekor na tle białych, polerowanych płytek. Jeśli chcemy optycznie zmniejszyć pomieszczenie i stworzyć przytulną atmosferę warto zastosować czarne tło. Ogromnie ważne jest świadome dobranie dodatków, które podkreślą wyjątkowość wnętrza.

 

 

Łazienka – geometryczne wzory
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46