Męska aranżacja salonu – sprawdź jak to zrobic?

meski-salonAranżacja z drewnem i betonem na ścianie to najlepszy sposób na męską aranżację salonu. Męski salon powinien nawiązywać do stylu loft. Połączenie bieli i szarości to także dobry pomysł. Inspiracji na tak urządzony salon jest naprawdę wiele. Wykorzystanie starego drewna, betonu, połączenie bieli i szarości, zielone dodatki w aranżacji salonu to przepis na męską aranżację salonu

Oryginalna aranżacja salonu

Pomysłów na to aby aranżacja była nietuzinkowa jest naprawdę wiele. Salon może być piękny ale także funkcjonalny. Niezmiernie ważna jest przyjazna domowa atmosfera panująca we wnętrzu.

meski-salon

Aranżacja salonu: drewno

W nowoczesnych aranżacjach drewno występuje bardzo często pod różnymi formami. Ostatnio bardzo modne są palety. Można z nich wykonać tanie i oryginalne meble. Palety są szorstkie więc koniecznie muszą zostać przeszlifowane. W salonach często wykorzystywane są także płyty drewnopodobne i drewnopochodne. Sprawdzają się zarówno jako budulec mebli ale też jako okładziny ścian. Często wykorzystywane jest także drewno z rozbiórki. Nie jest tanie jednak jest ekologiczne i naturalne.

aranżacja salonu – beton na ścianie

Ścianę można wyłożyć betonowymi płytami. Beton we wnętrzach nadaje klimat loftu i nowoczesności. Jest to bardzo popularny trend ostatnimi czasy. Niektórzy co prawda obawiają się, że beton ochładza aranżację ale mimo wszystko ma sporo zwolenników.

Męska aranżacja salonu – sprawdź jak to zrobic?
3.5 (70%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46