Aranżacja – Nowoczesna aranżacja przedpokoju

nowoczesna-aranzacja-przedpokojuNowoczesną aranżację przedpokoju co ciekawe można uzyskać za pomocą 3 trafnych dodatków, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. Nowoczesny przedpokój to przede wszystkim rzeczy dobrze zaprojektowane posiadające niebanalny design. Inspiracji jest mnóstwo. Ciekawym rozwiązaniem jest oryginalna zabudowa wnękowa. Mozaika i wielkoformatowe lustro to bardzo dobry pomysł. Przedpokój często jest pomijany jako miejsce gdzie można stworzyć ciekawą aranżację. Dobrze zaplanowany, przejrzysty przedpokój może być bardzo dobrą wizytówką całego mieszkania. Przedpokój wpływa na odbiór całego wnętrza. To idealne miejsce na triki z lustrami, które optycznie doskonale powiększą niezbyt dużą przestrzeń.

Nowoczesna aranżacja przedpokoju: funkcjonalność

Minimalizm i funkcjonalność to najważniejsze cechy dobrze urządzonego przedpokoju. Przedpokój zazwyczaj stanowi małe, ciemne pomieszczenie. Ważne jest zachowanie ładu i porządku i dobrej organizacji całej przestrzeni. Przestrzeń poświęcona przechowywaniu ubrań, obuwia i akcesoriów, takich jak parasole czy smycz dla psa, warto schować za jednolitym przepierzeniem. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem do wąskich przedpokoi jest zastosowanie szaf wnękowych z przesuwnymi drzwiami. Im węższy przedpokój, tym lepiej jest zastosować lustrzane panele przesuwne, które optycznie powiększą wnętrze przedpokoju. Takie rozwiązanie to także oszczędność przestrzeni.  Szafa wnękowa w przedpokoju może zostać„wtopiona” w ścianę(dzięki np. ujednoliceniu kolorystycznym. Ciekawym sposobem na zasłonięcie może być kotara w oryginalny wzór i dobrego materiału.

przedpokoj

Nowoczesna aranżacja przedpokoju: dodatki

Wzrok w takiej aranżacji powinien koncentrować się na jednym aspekcie. Może to  być np. dekoracyjne rama lustra. Warto zachować spójność aranżacji. Drugie istotne kryterium to funkcjonalność. Bardzo oryginalnym rozwiązaniem jest zastosowanie gresu lub płytek cementowych. Istotna jest także praktyczna konsola, na której można będzie odkładać klucze czy torebkę. Pamiętajmy, że szalenie ważne jest to aby nie zagracić tak małej przestrzeni. Tylko wtedy przedpokój nabierze nowoczesnego, eleganckiego charakteru idealnie spełniającego swoją funkcję.

nowoczesna-aranzacja-przedpokoju

Aranżacja – Nowoczesna aranżacja przedpokoju
5 (100%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46