Pomysł na małą sypialnię. Sprawdź wskazówki!

Sypialnia powinna być naszym schronieniem przed codziennymi problemami i stresem. Powinniśmy czuć się w niej komfortowo. Zdarzają się jednak przypadki, że zamiast odstresowania czujecie się przytłoczeni. Jest kilka rzeczy, na które powinniście zwrócić uwagę, aby stworzyć ładną i wygodną sypialnię. Zobaczcie koniecznie!

Na dobry początek pomyślcie, czy w pomieszczeniu jest odpowiednia dawka naturalnego światła, do tego przestrzeń musi tworzyć spójną harmonię, nie może być mała i przepełniona. Wszystkie z tych powodów sprawiają, że możecie czuć się mało komfortowo. Na wszystko jest jednak rozwiązanie!

Lustra w sypialni

Decydując się na montaż luster, wizualnie powiększycie swoją sypialnię. To stara sztuczka, używana od stuleci. W małej sypialni lustra są najczęściej umieszczane na drzwiach szafy. Jeżeli to możliwe – ustawcie pełnowymiarowe lustro – od podłogi do sufitu.

Wbudowane półki dla sypialni

Wbudowane półki będą doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich pomieszczeń. Nie powinny być głębokie. Mają również funkcję szafek nocnych, co jest ich kolejną dobrą stroną.

Wybierzcie małe łóżko do sypialni

Podstawowa zasada. Jeżeli macie małą sypialnię, to nie kupujcie dużego łóżka, wystarczy mniejsze. W przeciwnym razie całkowicie zamkniecie sobie przestrzeń. Polecamy skorzystać z rozkładanej sofy lub kanapy.

Kolor ścian w tym samym odcieniu

Jeżeli sufit jest pomalowany jaśniejszym kolorem niż ściany, pomieszczenie wydaje się być mniejsze. Natomiast jeżeli sufit będzie w tym samym odcieniu, to ciężkim zadaniem będzie znalezienie ostrych linii podziału, a tym samym przestrzeń będzie wydawać się większa.

Wiszące lampy i kinkiety w sypialni

Nie zajmujcie cennej przestrzeni na stoliku nocnym za pomocą nieporęcznych lamp. Postawcie na lampy ścienne lub wiszące kinkiety, które precyzyjnie skierują światło w odpowiednie miejsce.

Pomysł na małą sypialnię. Sprawdź wskazówki!
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46