Pomysły na bar ogrodowy. Jak go zrobić?

Nie każdy ma może takie możliwości, ale jeżeli posiadacie choć trochę przestrzeni w ogrodzie, to powinniście zastanowić się nad jedną, dość oryginalna opcją – bar ogrodowy.

Wiele osób pomyślało właśnie teraz, że to kosztowne rozwiązanie i tylko bogaci ludzie mogą sobie pozwolić na takie luksusy. Absolutnie się z tym nie zgadzamy. To praktyczne i zabawne rozwiązanie dla wolnej przestrzeni, przeznaczone będzie do towarzyskich spotkań i  zabaw z przyjaciółmi. Mamy kilka pomysłów, które mogą zmniejszyć koszta.

Zanim zaczniecie budować, musicie podjąć najważniejszą decyzję – w którym miejscu bar ogrodowy będzie zlokalizowany. Być może będzie to na tarasie? W konstrukcji baru potrzebujecie półki na tacki i lód, jak również miejsce na brudne naczynia. Do wszystkiego trzeba dodać kilka stołów barowych, dopasowanych do wysokości blatu. Jeżeli istnieje taka możliwość – wygodne dla Was będzie zainstalowanie zlewozmywaka.

To główne rzeczy, potrzebne na barze. Pozostałe elementy zależą już od dostępnej przestrzeni i Waszej wyobraźni. Poprzez budowę baru ogrodowego na świeżym powietrzu, otrzymasz miejsce na spotkania z najbliższymi. Zobaczcie koniecznie na poniższe pomysły!

bar ogrodowy

Pomysły na bar ogrodowy. Jak go zrobić?
5 (100%) 1 vote