Popraw sylwetkę z elektrostymulatorem mięśni Compex

elektrostymulacja mięśni compex

Zapewne każda kobieta marzy o zgrabnej sylwetce. Lato zbliża się wielkimi krokami, więc to najwyższa pora, aby zabrać się do pracy. Na przeciw wychodzi nam elektrostymulator mięśni Compex – znakomity partner treningowy, dzięki któremu będziecie ćwiczyć efektywnie, co przełoży się na zamierzony przez Was cel.

Szczegółowe badania dowiodły, że elekrostymulacja mięśni wspomaga spalanie tłuszczu. Elektrostymulatory Compex dzięki wysyłanym impulsom docierają do większości włókien mięśniowych, angażując je do ciężkiej pracy. – Mam teraz więcej energii. Pozbyłam się zbędnych kilogramów i wymodelowałam swoją sylwetkę – powiedziała nam 34-letnia Katarzyna.

Jak działa elektrostymulacja mięśni?

Jeżeli nie słyszeliście kiedykolwiek o stymulowaniu elektrycznym mięśni, to na pewno chcielibyście wiedzieć, w jaki sposób to działa. Otóż urządzenie Compex wysyła impulsy, które przez elektrody przekazywane są do wybranych grup mięśniowych. Mięśnie nie są tym samym odróżnić, czy wysyłane impulsy pochodzą z mózgu (tak jak naturalnie), czy z urządzenia produkowanego w Szwajcarii.

elektrostymulacja mięśni compex

Elektrostymulacja jest tym samym znakomitym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby schudnąć, pracować nad swoją sylwetką i formą sportową. Stymulacja mięśni ma na celu wesprzeć proces redukcji tkanki tłuszczowej, a skurcze wywoływane przez Compex sprawiają, że codzienny trening jest jeszcze efektywniejszy niż dotychczas. Badania pokazują, że jedna sesja z elektrostymulatorem mięśni Compex to odpowiednio 360 skłonów na brzuch i 120 przysiadów. Sporo, prawda?

Compex partnerem treningowym

Warto tym samym włączyć elektrostymulację mięśni do tradycyjnego treningu. Jesteście w stanie dotrzeć do większej liczby włókien mięśniowych, a 20-minutowa stymulacja Compex może okazać się skuteczniejsza od 2-godzinnego treningu.

Popraw sylwetkę z elektrostymulatorem mięśni Compex
Oceń wpis