Sposoby na ocieplenie domowego wnętrza!

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami. To najwyższy czas, żeby przygotować domowe wnętrza do niskich temperatur. Okazuje się, że istnieją sposoby, gdzie którym będziecie mogli optycznie ocieplić wnętrze domu na zimę. Zobaczcie koniecznie!

Pierwszym sposobem na ocieplenie wnętrza jest wykorzystanie grubych materiałów, w tym ciepłego i miękkiego pledu, jak również grubych narzut. Ciekawym rozwiązaniem będą także duże poduchy i sztuczne skóry. Pomieszczenie stanie się wówczas przytulniejsze, a tym samym wizualnie cieplejsze.

Kolory na zimę

To oczywiście nie koniec, ponieważ bardzo ważną rolę w całym procesie odgrywają również kolory. – Zima lubi ciepłe, miłe dla oka barwy, takie jak rubin, fiolet, czekoladowy brąz czy słoneczna żółć. Dzięki nim wnętrze nabiera przytulnych, przyjaznych tonów, które pięknie kontrastują z białymi krajobrazami za oknem – możemy przeczytać w materiale przygotowanym przez dziennikarzy serwisu internetowego homebook.pl.

Ciepłe oświetlenie – cotton balls

Idźmy dalej, ponieważ nie wolno zapomnieć o odpowiednim doborze oświetlenia. Obecnie na topie są cotton-balls, które znakomicie rozpraszają ciepłe światło. Tego typu trick najczęściej był stosowany w krajach skandynawskich, a więc w miejscach, gdzie zimno jest czymś normalnym.

Na koniec warto jeszcze zainwestować w urokliwe świece. – Elektryczne światło to jednak nie wszystko – zimową porą warto bowiem sięgnąć po smukłe świece i zapachowe tea-light’y. Aby roztańczone promyki mogły pochwalić się elegancką oprawą, pokuś się o kupno świeczników, lampionów i latarenek. Dzięki nim zyskasz modny, stylowy akcent we wnętrzu, który w grudniu możesz bardzo łatwo zamienić w efektowny bożonarodzeniowy stroik – podsumowano w materiale.

źródło: homebook.pl

Sposoby na ocieplenie domowego wnętrza!
5 (100%) 1 vote