Jak udekorować mały salon?

Umiejscowienie centralnej przestrzeni mieszkania, w której odpoczywamy, bawimy się i spędzamy sporo czasu – która ma ponadto niewielkie rozmiary – wydaje się być sporym wyzwaniem. Wychodzimy jednak z pomocą i prezentujemy ciekawe projekty salonów w niewielkich domach. Zobacz koniecznie!

Przy mniejszych pomieszczeniach pojawia się problem, kiedy jeden niewłaściwy mebel może negatywnie wpłynąć na funkcjonalność całości. Ponieważ jest to miejsce, w którym spędzamy dużą część naszego czasu z naszą rodziną lub przyjmując gości, to warto wiedzieć, jak zwiększyć jego rozmiar i jak lepiej wykorzystać każdy centymetr . Dlatego na początek trzeba wiedzieć, że pierwszą tajemnicą dobrze udekorowanego małego salonu jest dobór mebli o odpowiedniej wielkości.

Dekoracja małego salonu

Zawsze nalegaj na elementy, które dadzą Tobie wrażenie przestronności jak białe meble, lustra, poziome linie, szkło, czy metalowe akcesoria odbijające światło. Oszczędź miejsce zamiast tworzyć szafkę. Zamiast ustawić telewizor na półce, możesz umieścić go na ścianie, a tym samym zaoszczędzisz sporo miejsca. Oto kilka prostych pomysłów!

Jak udekorować mały salon?
Oceń wpis