umywalki


Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46

Umywalki o kształtach opływowych, z zaokrąglonymi narożami są nadal na czasie. Jest to zgodne z zasadami ergonomii a także sprzyja utrzymaniu czystości.

 

Wymiary

Popularne wymiary umywalek, to: 35, 40, 45, 50, 55 cm szerokości i od 25 do 56 cm głębokości. Niewielką umywalkę  szerokości do 53 cm, wybiera się zazwyczaj do w.c. W łazienkach bardziej praktyczne są umywalki większe powyżej 53 cm.

Kupując umywalkę z postumentem, musimy pamiętać, że wysokość jej zawieszenia musi być dobrze dopasowana do wysokości postumentu oraz, że postument jedynie osłania syfon i podłączenia pod umywalką tylko z przodu. Natomiast półpostument musimy dobrać w taki sposób, aby zakrył instalację odpływową.

bateria

Decydując się na zakup umywalki, musimy zwrócić uwagę do jakiej baterii jest dostosowana. Najczęściej umywalki mają otwór na jednouchwytową baterię stojącą.  Otwory wybijamy od strony zewnętrznej nie uszkadzając szkliwa umywalki.

Nowsze umywalki zabezpieczona jest przed przelaniem się wody. Otwory przelewowe zazwyczaj umieszczone są na środku lub z boku. Otwory przelewowe skutecznie chronią przed  zalaniem łazienki.

umywalki
Oceń wpis

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46