Jaką wannę wybrać do łazienki?

Szybki tryb życia, a co za tym idzie, brak czasu, nie pozwalają nam cieszyć się kąpielami. Warto jednak pamiętać, że to doskonały sposób na relaks po długim i stresującym dniu.

Ostatnio popularniejsze stały się kabiny prysznicowe – nie zajmują wiele miejsca i umożliwiają szybkie odświeżenie się. Jednakże jeżeli dysponujesz odpowiednią ilością miejsca w łazience, to powinieneś poważnie zastanowić się nad montażem wanny.

Wspaniałe rodzaje wanien

Obecnie na rynku istnieje wiele różnych modeli wanien: okrągłe, owalne, prostokątne i te z różnego rodzaju akcesoriami, takimi jak masaż, dysze i tym podobne. W przypadku mniejszych pomieszczeń najlepiej zdecydować się na kupno owalnej wanny, o mniejszych wymiarach. Klasyczne prostokątne to doskonały wybór do większych łazienek, szczególnie jeśli masz dzieci lubiące się bawić.

Jeżeli zależy Tobie na rozpyleniu wody w przestrzeni, zawsze możesz zamontować kurtyny kąpielowe. Dzisiaj na rynku mamy tyle rodzajów wanien, że każdy znajdzie coś dla Ciebie. Wystarczy poświęcić chwilę i spojrzeć na poniższe pomysły.

Jaką wannę wybrać do łazienki?
Oceń wpis