Pomysły na projekt małych mieszkań!

Pierwszą zasadą, którą musisz przestrzegać przy projektowaniu małego mieszkania jest utrzymanie nieporządku w minimalnym wymiarze. Wybierz zawsze jasne kolory ścian, dzięki którym Twoje pomieszczenia będą wydawały się wizualnie większe.

Wybór mebli nie będzie łatwym zadaniem. Musisz szukać elementów, które zajmują małe przestrzenia i zawierają jednocześnie dużo miejsca do przechowywania. Poszukaj stolików posiadających jednocześnie szuflady do przechowywania książek i czasopism, podobnie postąp z sypialnią. Staraj się umieszczać meble pod ścianą, aby Twoje pokoje były większe i zapewniały swobodne poruszanie się po nich.

Kiedy wybierasz szafki kuchenne, upewnij się, że są odpowiednio wysokie, aby zapewnić Tobie wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszelkich produktów. Warto wykorzystać pionową przestrzeń do zawieszenia kilku półek ściennych, na których będziesz mogła przechowywać rzeczy kuchenne.

Projektowanie małego mieszkania nie musi być trudne i nudne. Istnieje wiele sztuczek, dzięki którym stworzysz niesamowitą przestrzeń. Jedną z nich jest naturalne światło docierające do domu. Staraj się zaprojektować duże okna, a jeśli nie masz takiej możliwości, nie osłaniaj się wieloma zasłonami. Spójrz na poniższe pomysły – na pewno jeden z nich wpadnie Tobie w oko!

Pomysły na projekt małych mieszkań!
5 (100%) 1 vote