Szkło w kuchni. Gwarantowana elegancja

Płytki ceramiczne są najczęstszym wyborem jeśli chodzi o ścianę w kuchni. Do wyboru są jednak jeszcze inne materiały, w tym kamień, metal, a nawet szkło z tapetą. Ostatnia z opcji jest najrzadziej wykorzystywana, a mówimy przecież o szkle, który nada odpowiedniego charakteru temu pomieszczeniu!

Szkło na ścianie prezentuje się niezwykle elegancko, ale mimo to, jest rzadko wykorzystywane. Postanowiliśmy zatem się przygotować i zaprezentować Wam kilka argumentów, które przemawiają za tym dość oryginalnym pomysłem.

Przezroczyste szkła pozwalają zobaczyć ścianę za nimi, zapewniając jednocześnie gładkie powierzchnie, które można czyścić z łatwością. Szkliste tło mogą rzeczywiście pokryć całą powierzchnię kuchni pomiędzy blatem a sufitem, lub szafkami wiszącym. Ten system działa wówczas jako warstwa ochronna na ścianie.

Szkło na ścianie w kuchni

Po stronie szkła przemawia również fakt, że wygląda elegancko i wspaniale, odbijając światło, co może być skutecznym pomysłem w mniejszych pomieszczeniach. Powierzchnie szkliste są zalecane, jeśli zdecydujecie się na minimalistyczna i elegancką dekorację kuchni. Spójrzcie na poniższe projekty!

Szkło w kuchni. Gwarantowana elegancja
Oceń wpis