Najmodniejsze płytki do kuchni. Sprawdź!

najmodniejsze płytki do kuchni

fot. rahu.co

Odpowiedni wygląd kuchni w dużej mierze uzależniony jest przede wszystkim od ścian, na które najczęściej decydujemy się położyć płytki. Postanowiliśmy w ten sposób sprawdzić jakie są obecnie najmodniejsze płytki do kuchni. Bardzo interesujący materiał na ten temat opublikowano na stronie internetowej urzadzamy.pl.

Płytki obok mebli odgrywają decydującą rolę w wystroju kuchni. Odpowiednio dobrane potrafią ożywić wnętrze. Obecnie w sklepach budowlanych mamy do dyspozycji wiele rodzajów płytek kuchennych. Które z nich są obecnie najmodniejsze? Sprawdźcie już teraz!

Najmodniejsze płytki do kuchni

– Kiedy już wykluczyliśmy opcję szkła nad blatem, tapety w kuchni czy okładzin kamiennych z łupka lub marmuru, czas przyjrzeć się możliwościom aranżacyjnym jakie zapewniają wnętrzu kuchni dobrze dobrane płytki kuchenne – czytamy na stronie internetowej urzadzamy.pl. Obecnie jednymi z najpopularniejszych płytek są w stylu metro – w kształcie prostokątnych kafli z łagodną fazą. Skąd taka nazwa? Zawdzięcza się stacjom metra w Paryża. Okazuje się, że doskonale sprawdzają się również w pomieszczeniach kuchennych.

Jeżeli szukacie oryginalnych pomysłów to powinniście również zastanowić się nad płytkami cementowymi. – W jaskrawych kolorach i o fantazyjnych wzorach, to zawsze silny akcent kolorystyczny na ścianie nad blatem w kuchni. Przyjemnie ożywia, ociepla i nadaje dynamiki prostym rozwiązaniom kuchennym. Płytki cementowe do kuchni, z uwagi na swoją dekoracyjność, mogą występować fragmentarycznie – wyłącznie wokół „strefy mokrej” w kuchni, czyli w okolicach zlewu i zmywarki, lub jako jaskrawy „chodnik” w przestrzeni podłogi w kuchni – czytamy dalej.

Płytki możecie zestawić w wielu opcjach. Jednym z nich może być kolor, drugim motyw, a jeszcze inną – jednolite płytki. Pomysłów jest naprawdę wiele, na końcu to od Was zależy, jak będzie wyglądała kuchnia.

źródło: urzadzamy.pl

Najmodniejsze płytki do kuchni. Sprawdź!
5 (100%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46