ARANŻACJE – DEKORACJA WNĘTRZ

DEKORACJA WNĘTRZKażda ozdoba uatrakcyjnia wystrój wnętrza. Ozdoby, które mogą być dekoracją wnętrz można kupić już za parę złotych. Dekoracje mają ogromny wpływ na klimat wnętrza.

DEKORACJA WNĘTRZ – POMYSŁY

Na ścianie można wykonać galerię zdjęć, która z pewnością odmieni wystrój wnętrza. Taka galeria z pewnością jest sentymentalna i będzie przykuwać uwagę. Domową galerię może urozmaicić lustro. Zdjęciami można też okolić drzwi i niewielkie okno. Niebanalną dekorację mogą stanowić książki. Możemy je układać alfabetycznie, tematycznie lub wielkością tomów. Nowa moda wskazuje, że książki należy układać wedle koloru grzbietu. Takie ułożenie sprawia, że do wnętrza wprowadzony jest radosny klimat. Oczywiście im więcej książek tym lepiej. Albumy można ustawiać frontem na zewnątrz tym samym przykują uwagę gości. Taka dekoracja potrzebuje jednak nieco miejsca. Można to zrobić za pomocą witryny lub półki. Jest to niezły pomysł na wystrój pokoju dziecięcego.

DEKORACJA WNĘTRZ -TKANINY

Doskonałą dekoracją we wnętrzachtkaniny. Stare zasłony, obrusy, ubrania mogą posłużyć za materiał. W taki materiał można wszyć różne ozdoby. Doskonała oprawą na nowy wystrój wnętrza stanowią firany i zasłony. Można je efektownie upiąć. Można skorzystać ze sznurów, korali, frędzli. Taka ozdoba z pewnością rzuci się w oczy. Taka zasłona można być formą zasłonięcie drzwi.

KANAPA

MEBLE JAKO DEKORACJA WNĘTRZA

DEKORACJA WNĘTRZ – ORYGINALNE MEBLE

Bardzo modne są stołki i stoliki wykonane z palet i skrzynek. Mniej znane są pufy z gazet. Takie meble z pewnością zaskoczą niejednego gościa i sprawi, że wnętrze zapadnie długo w pamięć. Wnętrze można także ożywić  naklejając kolorową TAPETĘ.

ARANŻACJE – DEKORACJA WNĘTRZ
4 (80%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46