ARANŻACJE – ZŁOTE ZASADY URZĄDZANIA DOMU

ZŁOTE ZASADY URZĄDZANIA MIESZKANIAWracając z pracy każdy marzy o tym aby się zrelaksować. Miejsce do odpoczynku jest naprawdę ważne. W domu warto także wygospodarować miejsce na rekreację. To sprawi, że nasz dom będzie niezwykle funkcjonalny i bardzo dobrze zorganizowany.

ZŁOTE ZASADY URZĄDZANIA DOMU – POZNAJ SZCZEGÓŁY

W domu warto aby znalazło się miejsce do uprawiania aktywności fizycznej. O takiej przestrzeni marzy niejeden pan, który dba o kondycję. Pamiętajmy, że ćwiczenia wpływają na nasze samopoczucie i ogólną kondycję organizmu. Ćwiczenia to zastrzyk energii. Kolejne miejsce w domu, na które warto zwrócić szczególną uwagę to łazienka. Warto ją zamienić na domowe SPA. Taka łazienka to idealny pomysł na błogi relaks. Warto wykorzystać piwnicę lub strych. Takie wnętrza można bardzo stylowo i ciekawie zaaranżować. W takich miejscach należy zwrócić szczególną uwagę na wentylację. Ważny jest także dobór odpowiedniej farby.

WYSTRÓJ WNĘTRZA

ARANŻACJA WNĘTRZA

Istotne jest przeszklenie – to optycznie powiększy przestrzeń poprzez dopływ światła dziennego.Koniecznie w urządzaniu mieszkania czy domu wykorzystajmy drewno. Takie wnętrze będzie z pewnością sprzyjało odpoczynkowi, a co ważniejsze będzie miało niezwykle przytulny klimat. Możemy zainspirować się Afryką i zastosować geometryczne wzory. Warto podzielić przestrzeń w miarę możliwości na męską i damską.Przy dużej powierzchni podział przestrzeni na strefę damską i męską to niezły pomysł, można do tego celu zastosować kontrasty kolorystyczne. Mężczyźni na pewno wolą minimalistyczne wnętrze w stylu nowoczesnym. Wolą także zimną kolorystyką. Kobiety zaś kochają pastele, dekoracje i dodatki. Żaden pan nie odnajdzie się we wnętrzu pełnym dekoracji i dodatków utrzymanym w różu.

ARANŻACJE – ZŁOTE ZASADY URZĄDZANIA DOMU
4 (80%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46