Aranżcje: jak wybrać modną podłogę?

podłogiPodłoga jest istotnym elementem  wystroju dlatego też należy wyjątkowo przemyśleć zakup i wybór. Podłoga jest elementem, który nadaje charakter całej aranżacji. Oprócz kwestii estetycznych podłoga powinna być również funkcjonalna – być trwała i łatwa w utrzymaniu. Wybór modnej i wysoko jakościowej podłogi wcale nie jest prosty.

Podłoga – jak dokonać prawidłowego wyboru.

Materiał z jakiego wykonana będzie nasza podłoga to bardzo ważny element.

  • Bambus

Po przerobieniu jest jedną z najtwardszych roślin. Podłogi z tego surowca są niezwykle wytrzymałe, odporne na ścieranie, ekologiczne i modne. Ceny rozpoczynają się od 100 zł za m kw.

  • Korek

Korek doskonale wycisza dźwięki i zapewnia doskonała izolację. Korek jest odporny i wytrzymały. Wierzchnią warstwę pokrywa się specjalnym lakierem. Ceny rozpoczynają się od 99 zł za m kw. podłogi

  • Nowoczesna ceramika

Płytki imitujące różne rodzaje drewna, metalu czy kamienia są bardzo modne. Mają różne kolory i faktury. Są odporne na ścieranie i łatwe w utrzymaniu. Ceny rozpoczynają się od 40 zł za m kw.

  • Współczesny winyl

Winyl nie ma nic wspólnego z osławionym wiele lat temu linoleum. Wiernie odwzoruje parkiet dębowy czy posadzkę marmurową. Doskonale imituje ślady cięcia czy otwory po gwoździach. Jest odporny i łatwy w utrzymaniu czystości. Ceny od 95 zł za m kw.

  • Drewniany bruk

Stanowią kostki drewna – ostatnio jest niezwykle modny. Ceny rozpoczynają się od 130 zł za m kw.

  • Wykładzina kukurydziana

Cechuje się niezwykłą wytrzymałością i miękkością. Jest odporna na plamy. Jest ekologiczna i bakteriostatyczna. Ceny od 90 zł za m kw.

Aranżcje: jak wybrać modną podłogę?
3.5 (70%) 2 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46