Halloween!

halloweenowa dynia
Halloween to nie tylko chodzenie po domach w przebraniu z zawołaniem cukierek albo psikus! Przede wszystkim to święto niezapomnianych zabaw. Warto w tym dniu urządzić wieczór strachów w gronie znajomych. Mile widziane są przebieranki, można wcielić się w postać ducha, czarownicy, wampirzycy lub innych strasznych stworków i zjaw zarówno przez dorosłych jak i dzieci.
Całej zabawie należy nadać atmosferę Halloween. Palące się ognisko na podwórku, lub w ogrodzie upięta siatka lub cienki tiulowy materiał imitujący pajęczynę, do której należy poprzyczepiać słodycze no i straszne pająki, nietoperze czy ropuchy, które łatwo można wykonać z papieru.

Ciekawie było by wykonać kilka elementów związanych z tym świętem, to dodatkowa atrakcja szczególnie dla dzieciaków. Wydrążanie dyni i nadawanie jej zabawnego lub groźnego wyglądu umieszczając w niej dodatkowo świeczkę, żarówkę lub sznur kolorowych lampeczek. Można ustawić je na ziemi w kształcie koła i skakać przez nie. Nieprzewrócone (czyli niezgaszone) oznaczają szczęśliwe miesiące w przyszłym roku. Dla zwycięzców słodkie nagrody.
Wieszanie w ogrodzie papierowych lampionów , kolorowych balonów z pomalowanymi strasznymi twarzami, dodatk
ową atrakcją będzie umieszczenie w nich karteczek, gdzie należy znaleźć skarb. Oczywiście nagrodą są słodycze zapakowane w kolorowe torebki.
Nie może zabraknąć łakoci na stole. Pyszne czekoladowe lizaki pająki, duszki z bananów oblanych czekoladą, lub bezowe dobre duszki, mogą być też babeczki „Mózgi”, ciasteczka dynie, ulubione przez dzieci cukierki żelki z różnymi postaciami Halloween .Można je wyeksponować w kolorowych torebkach i pomalowanych słoikach ustawionych miedzy święcącymi gałązkami z których zwisają pająki i nietoperze.
Bawić się też można naszym domem, tworząc dekoracje w oknach , na balkonach czy schodach, ustawiając na nich świecącą Dynie i inne gadżety, typu kostucha z ruchomymi ramionami, która ciekawie będzie wyglądała na drzwiach czy poruszający się kościotrup uwięziony w klatce. Można z papieru wykonać napis zapraszamy do krainy mroku lub zaprogramować nasz dzwonek do drzwi wykorzystując odgłosy duchów aby wszystkich odwiedzających wystraszyć.. A gdyby jeszcze trzeba było kogoś przenocować warto zrobić mu psikusa ustawiając na nocnej szafce Lampe dekoracyjną czaszkę lub lampę
dekoracyjną krzyczącą kobietę zombie to tak dla dreszczyku. Pamiętajmy o kolorach jakie powinny dominować w tym dniu: pomarańczowy, czarny i fioletowy.
Halloween!
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46