Nowoczesne kominki. Zobacz niesamowite projekty!

Symbolem prawdziwego ciepła i intymnego miejsca e domu jest kominek. Pewnie zgodzicie się z nami, że to przede wszystkim świetny sposób na ogrzewanie mieszkania, ale również doskonały motyw do dekoracji salonu.

Kominki mogą ogrzewać cały dom, a nie tylko jedno pomieszczenie. System ogrzewania sprawi, że ciepło dotrze do każdego zakątka Waszych mieszkań. Nie o tym chcieliśmy dzisiaj pisać. Nowoczesne kominki mogą pracować wykorzystując elektrykę, nie potrzebując komina.

Istnieją dwa rodzaje kominków: otwarty oraz zamknięty. Najczęstszym dylematem jest to, który jest najbardziej wydajny. W tym wypadku stawiamy mimo wszystko na kominek zamknięty, który potrafi wykorzystać nawet o 50% więcej energii. Są również bardziej wygodne, ponieważ szklane drzwi zapobiegają przedostaniu się iskier na dywan lub podłogę.

Kominki o nowoczesnym wzornictwie, gazowe lub o sztucznym płomieniu będą łatwiejsze do zmieszczenia na mniejszych przestrzeniach mieszkalnych. Obszar wokół i przed kominkiem powinien być czysty i otwarty, aby umożliwić łatwiejszy przepływ energii. Poniżej możecie zobaczyć inspirujące kominki, które są według nas niesamowite!

Nowoczesne kominki. Zobacz niesamowite projekty!
5 (100%) 1 vote