PANELE DREWNIANE

Panele DrewnianePanele drewniane mają naturalne pochodzenie – to ich niewątpliwa zaleta. Dodatkową zaletą drewnianych posadzek jest ich naturalne pochodzenie. Dzięki różnorodności usłojenia i kolorystyki elementów podłogi drewniane wykonane nawet z tego samego materiału są niepowtarzalne. Bez problemu dobierzemy je do aranżacji i wyposażenie wnętrza.

Drewniana podłoga – solidność

Drewniane podłogi są solidne i długowiecznie – nie traci uroku wraz z upływem czasu. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji może służyć wiele lat. Powierzchnie drewniane dodatkowo zabezpiecza się lakierem, co sprawia, że podłoga jest bardziej odporna na wilgoć i uszkodzenia. Lakierowana powierzchnia jest także łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

Drewniana podłoga: łatwe czyszczenie

Dzięki temu, że podłoga jest wykonana z naturalnego materiału, można poddawać ją renowacji. Poddając podłogę renowacji, można dokonać zmiany jej koloru. Poza tym usunięcie wierzchniej warstwy pozwala na usunięcie śladów użytkowania, co nie jest możliwe w paneli laminowanych.

Drewniana podłoga: dodatkowe właściwości

Drewniane podłogi pozwalają we wnętrzach zachować zdrowy i przyjazny mikroklimat. Regulują poziom wilgotności i pochłaniają dźwięk. Drewniana podłoga jonizuje powietrze, nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu tym samym jest polecana alergikom.

Drewniane Podłogi

Drewniane Podłogi

PANELE DREWNIANE
4 (80%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46