Rolety plisowane. Postaw na nowoczesność!

Aranżacja mieszkania wymaga odpowiedniego przygotowania i rozplanowania.  Niezwykle ważną rolę odgrywają dodatki, choćby w postaci osłon na okna. W ostatnim czasie coraz bardziej popularne stają się plisy, zwane inaczej pod hasłem rolety plisowane. Produkt wypiera na rynku tradycyjne żaluzje i rolety.

Czasy z żaluzjami już dawno za nami. Teraz w sklepach mamy do wyboru oryginalne rolety wewnętrzne lub zewnętrzne, czy wspominane we wstępie plisy, które można idealnie wkomponować w projektowane przez nas mieszkanie. Bezwzględną zaletą rolet plisowanych jest fakt, że można zamontować je na dwa sposoby – inwazyjnie poprzez wiercenie lub bezinwazyjnie – polegające na zaciskaniu zaczepów.

rolety plisowane

Plisy na każde okno

Na uwagę zasługuje fakt, że plisy bez problemów zamontujemy na każdego rodzaju okno, obojętnie czy listwy przyszybowe są proste, czy skośne. Warto również dodać, że rolety plisowane są montowana na każdą szybą oddzielnie, dzięki czemu tylko od Was samych zależy w jakim stopniu mają zasłaniać widok z zewnątrz.

rolety plisowane na okno

Jak funkcjonują rolety plisowane?

Nie odkryjemy Ameryki pisząc, że plisy poruszają się na linii góra – dół. Zaletą jest na pewno indywidualna regulacja wpadającego światła, dzięki czemu możecie w każdej chwili zasłonić dowolny fragment okna – na dole, na górze, czy nawet na środku szyby.

Modyfikacje plisów

Czy zdajecie sobie sprawę, że plisy możecie modyfikować na wiele sposobów? Tego typu rolety możecie zamówić w różnych odcieniach ramy, a także w nieskończonej liczbie materiałów i kolorów. W zasadzie tylko od Waszej wyobraźni zależeć będzie ich wygląd i kompozycja z otoczeniem. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zachowując przy tym najwyższy standard produkcji.

profile plisy

Jak widzicie, plisy okienne mają naprawdę wiele zalet, które skłaniają nas na ich wybór. Doskonale sprawdzają się przy oknach PVC, a różne modele i kolory sprawiają, że odpowiednio zaaranżujecie ich do pomieszczeń w mieszkaniach.

Rolety plisowane. Postaw na nowoczesność!
4.1 (82.22%) 9 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46