TOP 6: Zmiany, które zmienią wnętrze mieszkania!

Człowiek ma to do siebie, że lubi zmiany. Nie przechodzi Wam przez myśl choć drobna zmiana we własnych mieszkaniach? Z pewnością tak! Czasem nie trzeba zrobić wiele, żeby odmienić wnętrza. Obędzie się bez generalnego remontu, żeby wprawić siebie i bliskich w zachwyt. Zastanawialiście się – co w pierwszej kolejności  – powinniście zrobić, żeby odświeżyć cztery kąty? Do dzieła!

Zmiana koloru ścian

To chyba podstawa. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli przemalowywania całego mieszkania. Czasem wystarczy tylko jedna ściana, żeby zmienić wygląd konkretnego mieszkania. Oczywiście pamiętajcie, żeby wszystko miało ręce i nogi.

zmiana koloru ścian

Obraz

Jeżeli już nie chce się Tobie malować ścian, to być może warto pomyśleć o powieszeniu efektownego obrazu, który nada odpowiedni klimat. Pamiętajcie o dobrze wielkości obrazu do wielkości danego pomieszczenia.

obraz

Odcienie

Lubicie bawić się kolorami? Świetnie! Teraz możecie w jednym pomieszczeniu zastosować różne odcienie, dodając mu swojego charakteru. Specjaliści twierdzą, że w ten sposób powiększycie swoje cztery kąty.

odcienie

Lampy

Kolejnym punktem, nad którym warto się zastanowić są lampy i żyrandole. Z pewnością wpłyną na ożywienie przestrzeni i dodanie jej kolorytu. Spory wybór lamp macie w naszym sklepie internetowym – zobaczcie TUTAJ.

żyrandol

Tapeta

Na pewno wśród Was znajdziemy zwolenników i przeciwników tapet. Wydaje nam się, że ostatnio odeszły w zapomnienie, natomiast dzisiaj na sklepowych półkach mamy do wyboru na prawdę różne wzory, które zadowolą nie jednego malkontenta.

tapeta

Zasłony

Na sam koniec warto wspomnieć jeszcze o wymianie zasłon. Nie bójcie się! Zainwestujcie w kolorowe i wzorzyste zasłony. Z pewnością ożywią takie pomieszczenia jak sypialnia. Nie zastanawiajcie się dłużej!

zaslona

TOP 6: Zmiany, które zmienią wnętrze mieszkania!
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46