Aranżacja tarasu – styl nowoczesny

donice-betonowe Beton architektoniczny jest niezwykle popularny od paru sezonów. Wykorzystuje się go zarówno we wnętrzach mieszkań ale także na balkonach i tarasach. Bardzo dobrze łączy się z innymi materiałami np. drewnem, metalem i szkłem. Beton architektoniczny to doskonała alternatywa dla rattanu, drewna czy tworzyw sztucznych.

Aranżacja balkonu i tarasu: donice z betonu architektonicznego

donice-betonowe

Beton architektoniczny jest materiałem, który bardzo dobrze odnajduje się w różnych aranżacjach. Zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych. Jest niezwykle uniwersalny. Doskonale współgra z naturą i innymi materiałami. Donice i meble wykonane z betonu architektonicznego to doskonała  i nowoczesna alternatywa dla popularnych produktów z rattanu, drewna i  tworzyw sztucznych. Bardzo dobrze odnajdą się w przestrzeniach nowoczesnych. Takie donice i mebel sprawdzą się także na klasycznych balkonach i tarasach. Betonowe donice mogą być wykorzystane jako element dominujący w  aranżacji, jak również jako detal jedynie dekoracyjny. Dostępność wielu wymiarów i kolorów betonu pozwoli na odpowiednie dopasowanie ich do potrzeb aranżacji i samej rośliny. Betonowe donice mogą być ustawiane pojedynczo. Możemy je także ustawiać zbiorowo jako swoistą balustradę. Można je stosować na zewnątrz bez obaw, że stracą swoje pierwotne walory takie jak kolor czy kształt.

Aranżacja tarasu: meble z betonu

Betonowe meble to idealna propozycja na nowoczesne balkony i tarasy. Cała aranżacja powinna zachować jeden, spójny styl. Najlepiej minimalistyczny. Beton jest idealny do nadania dekoracyjnego, oryginalnego charakteru aranżacji. Betonowe produkty są obecnie dużo lżejsze i bardziej moblilne niż kilka lat temu. Nie trzeba już się bać, że są ciężkie i nieporęczne. Beton jest idealny do stosowania na zewnątrz bowiem jest bardziej stabilniejszy. Podobnie jak inne materiały latem się nagrzewa, a zimą staje się nieprzyjemnie zimny.

200e4b84e53e456bda1c329966721759

Aranżacja tarasu: betonowy design

Designerzy ale także technologie sprawiły, że beton ma obecnie przeróżne kształty, grubości i faktury.  Decydując się na ten materiał z pewnością sprawimy, że nasz balkon wyróżni się na tle innych, szarych zwyczajnych.

Aranżacja tarasu – styl nowoczesny
3.8 (75%) 4 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46