ARANŻACJE: Fototapeta nada blasku

fototapetaFototapeta to najlepszy sposób na zmianę wnętrza. Zbliża się lato dlatego też warto zmienić aranżację. Każde wnętrze można odmienić szybko i tanio za pomocą fototapety. Na całą aranżację składają się detale, które tworzą określoną całość. Fototapeta jest znakomitym rozwiązaniem. Taka dekoracja ożywi wnętrze.

Fototapeta

W nadchodzącym sezonie modne są szmaragd, pudrowy róż i khaki. Pudrowy róż lubi towarzystwo bieli i szarości, także dobrze wygląda z kolorem miętowym.  Kolor szmaragdowy dobrze czuje się z bielą, szarością i fioletem. Jeśli lubimy klimaty morskie połączmy kolor szmaragdowy z różem lub żółtym. Kolor khaki kojarzy się z wojskowym mundurem. Można go łączyć z beżem, granatem i turkusem.

Fototapeta do salonu, sypialni i przedpokoju

Fototapety mogą być papierowe, winylowe, lateksowe i flizelinowe. Fototapety winylowe bardzo dobrze sprawdzą się w łazienkach – na odcinku, gdzie nie będą miały kontaktu z wodą, lub w przedpokoju – stanowiąc znakomite zabezpieczenie ściany w newralgicznych miejscach. Papierowe i fizelinowe są idealne do salonu i sypialni.

ARANŻACJE: Fototapeta nada blasku
4.7 (93.33%) 3 votes

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46