Aranżacje: jak urządzić pokój dla niemowlaka?

pokój niemowlakaNowy członek rodziny oznacza ogromne zmiany. W kwestii umeblowania. Warto znać zasady jak urządzić pokój niemowlaka. W kilku krokach stworzymy niezwykłą aranżację. Taka aranżacja może być prosta ale także stylowa.

1. zamontuj podnośnik

Okucia elektryczne ostatnimi czasy są bardzo modne. W Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością. Z ich możliwości z pewnością zadowoleni będą rodzice. Zainstalowane np. pod blatem dają idealne miejsce do przewijania dziecka. Taki podnośnik może być sterowany elektronicznie lub ręcznie. To ogromna pomoc w codziennej opiece nad dzieckiem. Wystarczy podnieść blat do oczekiwanej wysokości by uniknąć stania w niewygodnej pozycji. Montaż stolarzowi nie przysporzy problemu. Same okucia nie wpłyną na wygląd mebla. Mebel zyskuje nowe funkcje

2. oświetlenie

W takim wnętrzu liczy się każdy detal, również oświetlenie. Musi być przyjazne dla maluszka. Nie może męczyć jego wzroku ale także pomagać rodzicom. Technologia diodowa jest oszczędna, zdrowa i ekologiczna

3. szklane drzwi

Tradycyjne rozwiązania zajmują sporo miejsca ale także utrudniają obserwację dziecka. Drzwi szklane to bardzo dobry wybór. Drzwi przesuwane również się sprawdzą. Łatwiej również wynieść wózek lub łóżeczko. Drzwi szklane sprawiają, że dziecko jest cały czas pod kontrolą. Dodatkowo zwiększają ilość przestrzeni w pokoju, zajmowanej zwykle przez skrzydło tradycyjnych drzwi.

4. miejsce na drobiazgi

Ważne to zorganizowanie miejsca w szafkach i szufladach. Przydadzą się także różnego rodzaju pudełka i pojemniki, dzięki którym wszystko posegregujesz.

Aranżacje: jak urządzić pokój dla niemowlaka?
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46